Dost Siteler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sitelerin birbiriyle dostluk kurabileceği ve paylaşımlar yapabileceği platform.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Çiftlik oyunları

YazarMesaj
dj_ibo_g_h

Çiftlik oyunları Empty
MesajKonu: Çiftlik oyunları   Çiftlik oyunları Icon_minitimeCuma Eyl. 21, 2012 1:27 pm

Web Adresi: ciftlikoyunlarimiz.gen.tr
Sahibi: Şahin Bilisim
Hosting Saglayan Firma: Sadace Hosting
Web Master ve ya Teknik Sorumlu: Şahin Bilisim
Kullanilan sistem hakkinda bilgiler: Çiftlik oyunları, çiftlik oyunu, çiftlik işletme çiftlik yönetme, bahçe oyunları oynayın çiftçilik oyunları.

Bizim çocukluğumuzda böyle oyunlar bulunmazdı. Ama günümüzde bu tarz oyunlar ile içinde hala saklı bir çiftçi taşıyan büyükler ve küçükler, bu tarz oyunları severek oynamaktadır. Zaten millet olarak tarımla ilgili geçmişimiz olduğu için, bu konulara yabancı değiliz. Hemen hemen hepimizin, domatesin, mısırın kısacası tarlanın nasıl ekilip biçileceğini ile ilgili bilgisi bulunmaktadır. Sitemizdeki çiftlik oyunlarını oynayan çocuklarımız da bu konuda bilgilendirilmektedir.

Çiftlik oyunlarını oynarken aynı zaman eğlenceli vakit geçirebileceksiniz. Mesela ben de zamanında çiftlik oyunu oynamıştım. Tamamen kendime özgü tasarım içeren bir çiftliğimde hiç unutmuyorum o kadar mısır ekip biçmiştim ve sonrasında ağaçlardan meyve toplamıştım, sonunda istediğim villayı çiftliğin tam ortasına kurmuştum. Amacımı yerine getirene kadar gerçekten sabırla bekleyip istediğimi almıştım.

Ve daha birçok anlatamayacağım anılarım vardır çiflik oyunlarında. çiftlik oyunları ile ilgili bir çok site var ancak aşağıda adresi yazılı olan sitemizin eğlenceli dünyasında daha kaliteli ve güncel oyunları bulabileceksiniz.

Çiftlik oyunları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Çiftlik Oyunları 1
» Çiftlik oyunları
» Çiftlik oyunları
» Çiftlik Oyunları
» Çiftlik oyunları