Dost Siteler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sitelerin birbiriyle dostluk kurabileceği ve paylaşımlar yapabileceği platform.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Facebook Zynga Poker Chip Satışı

YazarMesaj
dj_ibo_g_h

Facebook Zynga Poker Chip Satışı Empty
MesajKonu: Facebook Zynga Poker Chip Satışı   Facebook Zynga Poker Chip Satışı Icon_minitimeSalı Tem. 31, 2012 10:23 pm

Web Adresi: Chipcim.com
Sahibi: Kaptan Bilişim İnternet Hizmetleri
Hosting Sağlayan Firma: Kaptan Bİlişim
Web Master ve ya Teknik Sorumlu: SuD
Kullanılan sistem hakkında bilgiler:

Facebook Zynga Teksas Holdem Poker chip satışı
Site içeriği hakkında detaylı bilgiler: Arkadaşlar Son zamanlarda ban sorunu ile karşıkarşıyayız. Bunun önlemini alan bir sitemiz vardır. Sizde chiplerinizi Chipcim.com adresinden satın alın sizde ban riskini en aza indirin.

Fiyatları hem uygun hemde çok güvenilir iş yapıyorlar. Kredi kartı ile chip satışında 1600 işlemi bulunan bu siteden kuşku etmek çok saçmadır. 7/24 canlı destek uzmanları tarafından yardım alabilirsiniz.

Pokere meraklı arkadaşlarında sıkça takip ettikleri uygulamaların başında geliyor Facebook Poker uygulamaları. Kendimde oynayarak gördüğüm kadarıyla çok başarılı uygulamalar. Facebook bu uygulamaları açarak yeni bir sektör oluşturdu gerçekten. Çevremde araştırmalarıma göre çoğu kişinin bu satışlar sayesinde Facebook poker eğlencelerine daha fazla eğlence kazandırıyor. Dünyadan milyonlarca insanın üye olduğu Facebook, binlerce üye ile poker uygulamalarına katılıyor. Uygulamaya girdiğinizde chip durumunuzu kontrol ederek oynuyorsunuz. Fakat oyun o kadar eğlenceli ki bir bakmışsınız chipleriniz ya çok artmış ya da maalesef bitmiş. İşte bu anda chip satışı yapan siteler yardımınıza koşuyor.

Sadece yapmanız gereken satış yapan sitelere girmek ve istediğiniz kadar chip satın almak. Hem de çok makul ücretler karşılığında. İşlemi onayladığınız anda chipleriniz hesabınıza yatıyor ve eğlenceye kazanmaya devam ediyorsunuz. Facebook bize en güzel şekilde zaman geçirmemiz için kurulmuş bir site resmen.

Ben pokere Facebook’da başladım resmen. Gittim hemen chiplerimi de aldım. Bu kadar kolay ve ucuz olacağını tahmin etmemiştim. Unutmadan söylemek isterim 7/24 destek hatları var. Hadi şimdi eğlenmeye devam…

Web sitemiz : Chipcim.com

Facebook Zynga Poker Chip Satışı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Duvar Kağıdı Satışı
» Ucuz Tablet Pc Satışı ve Ortaklığı
» Canlı Poker
» Facebook Videoları Bilgisayarında
» Güvenlik Sistemleri Ve Kamera Sistemleri Satışı