Dost Siteler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sitelerin birbiriyle dostluk kurabileceği ve paylaşımlar yapabileceği platform.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kız oyunları

YazarMesaj
dj_ibo_g_h

Kız oyunları Empty
MesajKonu: Kız oyunları   Kız oyunları Icon_minitimePerş. Mayıs 31, 2012 4:35 pm

Web Adresi: kizoyunlarimiz.gen.tr
Sahibi: Ayşe sevdim seni
Hosting Sağlayan Firma: Radore
Web Master veya Teknik Sorumlu: Ayşe
Site içeriği hakkında detaylı bilgiler: Kız çocukları için birbirinden güzel en iyi kız oyunlarının yer aldığı kız oyunları oynama sitesi.

Oyun oynamak insanları farklı eğlence iklimlerine götüren, kimi zaman güldüren, kimi zaman eğlendiren, kimi zaman da daha farklı boyutlara sürükleyen bir uygulama olmaktadır. Bu oyunlar devamlı olarak yüz binlerce kişi tarafından oynanmakta, insanlar bu oyunları oynayarak keyiflerine keyif katmaktadırlar.

İnternette bir çok oyun sitesi bulunduğu gibi, bu oyun sitelerinin çoğu oyuncuların yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerine göre bölünmüş bulunmaktadır. Artık tüm oyun kategorilerini bünyesinde barındıran sitelerden ziyade, sadece belirli bir kategoriye yoğunlaşmış oyun siteleri daha çok ilgi çekiyor. Yani sadece kız oyunlarını barındıran, en yeni kız oyunu temalı içerikleri arşivine katan siteler tercih sebebi haline geliyor.

Var olan söz konusu kız oyunları sitesinde yemek yapma, makyaj yapma ve giysi giydirme gibi birbirinden farklı içerikler yer alıyor. Yaşları gereği annelerini örnek alan, onlar gibi davranmaya ve hareket etmeye çalışan kızların yemek yapma oyunu oynamaları; farkında olmadan onları hem eğlendiriyor, hem de öğrenmelerini sağlıyor. Ayrıca görsel zekalarını güçlendiren makyaj ve giysi giydirme oyunlarını oynayarak da nasıl daha çekici görünebilirim? sorusunun cevabını kendi başlarına bulabiliyorlar. Tüm bunları kız çocuklarına sağlayan, onları eğlenmeye ve öğrenmeye davet eden http://www.kizoyunlarimiz.gen.tr/ adresi ise bu noktada büyük yarar sağlayarak birbirinden farklı çizgi film karakterinin oyununu da kullanıcılarına sunmaya devam ediyor.

Kız oyunları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Barbie oyunları, Araba Oyunları
» Ben 10 Oyunları
» Ev Oyunları
» Ben 10 oyunları
» Ben ten oyunları